Gardenia Bartosz Stpiczyński to kwiaciarnia online, która dostarczy świeże kwiaty w ciągu 2 godzin od momentu zamówienia przez Państwa niepowtarzalnej niespodzianki kwiatowej.Działamy wtedy kiedy Wy nie macie możliwości dostarczyć jej osobiście. Nasi kurierzy, profesjonalnie  podchodzą do każdego zlecenie i do ostatniej chwili nie zdradzają tajemnicy dostawy.
Polecamy także do każdej kwiatowej niespodzianki prezenty w postaci czekoladek, koszów ze świeżymi owocami,tortów, misiów pluszowych oraz  personalizowanych anioły z zimnej porcelany.Do każdej niespodzianki dodajemy bilecik gratis. Wykonujemy kartki według życzeń klienta dla danej osoby, które sprawią jeszcze bardziej wyjątkowość prezentu.

Kwiaciarnia internetowa GARDENIA Bartosz Stpiczyński działa przez 7 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00 ( oprócz świąt wolnych od pracy). Tym samym możecie Państwo wręczyć za naszym pośrednictwem już od samego rana do późnego wieczora bukiet świeżych kwiatów. Nasze wyspecjalizowane florystki gwarantują zawsze nowoczesne wykonanie bukietu, kosza kwiatowego, bukietu ślubnego czy kompozycji na ceremonie pogrzebową.
Zawsze będziecie z nas zadowoleni bo Wasze kwiatowe niespodzianki będą na czas, nawet w dniu Twojego zamówienia, nawet, kiedy będziesz chciał coś zmienić.
Zamów kwiaty do biura umilą Ci dzień, hotelu czy restauracji upiększą Ci miejsce.
Nasz kurier dostarczy kompozycje na ceremonie pogrzebowa, tam gdzie chcesz.
Wybór miejsca i godziny jest dowolny.

Serdecznie Was zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.