Okazje Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • 90,00 zł Dostępne

  OPIS BUKIETU Bukiet na okrągło nadający się zarówno na okazję imieninową jak i urodzinową. Brasica kształtem przypomina rozwiniętą róże,a lekkość eustomy ,czy goździka nadaje subtelności całej kompozycji. Kwiaty cięte: brasica, goździk, eustoma. Zieleń dekoracyjna. Kolorystyka różowo,biało zielona.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  OPIS BUKIETU Bukiet idealnie nadaje się na 40 lecie ślubu, które ma nazewnictwo rubinowe gody. Kompozycja kwiatowa jest w kolorze rubinowym co sprawia wyjątkowość Państwa decyzji. Wielkości: Mały      7  kwiatów     90 zł. Średni  15  kwiatów   140 zł. Duży    25  kwiatów   220 zł.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  OPIS BUKIETU Bukiet idealnie nadaje się, żeby pokazać ukochanej osobie,że ją się kocha. Soczystość kolorów sprawi uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Do bukietu możemy w gratisie dodać serduszko. Możecie też Państwo zakupić prezenciki z naszej oferty. Wielkości:Mały      7  kwiatów     90 zł.Średni  15  kwiatów   140 zł.Duży    25  kwiatów   220 zł.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Bukiet na okrągło idealnie pasuje na Narodziny malutkiego dziecka. Jego delikatność w formie sprawia, że spodoba się każdej "nowej" mamie i co ważne kwiaty zaprezentowane w tej kompozycji są bardzo trwałe.Polecamy także kartki z imieniem dziecka oraz anioła z masy porcelanowej z imieniem malucha. OPIS BUKIETUKwiaty cięte: róża,storczyk cymbidium,...

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Bukiet na okrągło idealnie pasuje na ślub.Wysokiej jakości kwiaty sprawiają jego elegancki wygląd. kolorystyka kremowo-pistacjowa tworzy lekkość bukietu. OPIS BUKIETUKwiaty cięte: róża,storczyk cymbidium, goździk, chryzantema mała.Zieleń dekoracyjna.Dodatki: kryza koronkowa oraz wstążka.Kolorystyka: biało-pistacjowa.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Bukiet na okrągło idealnie pasuje dla osoby, której chciałbyś za coś podziękować. Jego lekkość i elegancki wygląd sprawi,że podziękowania staną się prawdziwie szczere OPIS BUKIETUKwiaty cięte: róża,storczyk cymbidium, goździk, chryzantema mała.Zieleń dekoracyjna.Dodatki: kryza koronkowa oraz wstążka.Kolorystyka: biało-pistacjowa.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  OPIS BUKIETU Bukiet ten idealnie pasuje na okazję urodzinową, serce w nim zawarte jak najbardziej oznacza, że jest to dla Was bardzo wyjątkowa osoba. Bukiet wykonany na okrągło z lilii, gerbery, goździka oraz miniaturki chryzantemy.  Zieleń dekoracyjna. Serce drewniane (może być w innym kolorze)

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  OPIS BUKIETU Bukiet wykonany jest na okrągło w kolorystyce soczystej czerwieni. Doskonale pasuje dla osoby pewnej siebie. Różnorodność kwiatów sprawia, że jest w formie bardzo elegancji. Kwiaty cięte: róże, tulipany, goździki, lilie. Zieleń dekoracyjna. Kolorystyka: czerwona Dodatki: wstążka oraz kryza

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Bukiet na okrągło idealnie pasuje na ślub.Wysokiej jakości kwiaty sprawiają jego elegancki wygląd. kolorystyka kremowo-pistacjowa tworzy lekkość bukietu. OPIS BUKIETUKwiaty cięte: róża,storczyk cymbidium, goździk, chryzantema mała.Zieleń dekoracyjna.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Bukiet na okrągło idealnie pasuje na okazje Miłego Dnia - Uśmiechnij się. Jego kolorystyka im kwiaty sprawią na każdej twarzy uśmiech i zadowolenie OPIS BUKIETU Kwiaty cięte: tulipany, goździki, róże i chryzantema miniaturka. Zieleń dekoracyjna. Dodatki: kryza papierowa oraz wstążka. Kolorystyka: żółto-biała

  90,00 zł
  Dostępne
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów